Říjen 2010

Trojrozměrní mušketýři v sexy kostýmech měli nástup v Bavorsku

31. října 2010 v 22:49 News
Je to sice článek z 3. zaří, takže starší, ale myslím, že by mi tady neměl chybět..:)

***

Natáčení nové, trojrozměrné verze Dumasova románu Tři mušketýři, o kterém portál iDNES.cz exkluzivně informoval, běží na plné obrátky. Producenti už dokonce uvolnili první obrázky z placu.

"Noví mušketýři budou sexy," prohlásil režisér, když přišla řeč na kostýmy. Jeho žena, herečka Mila Jovovich a představitelka Mylady, už pár svých oblečků z filmu "vyvěsila" na Twitteru

Trojrozměrní mušketýři vznikají v Německu. Je to tam levnější než ve Francii a Anglii a taky je prý nechají natáčet na zámku. "Jsme v Německu, protože do buckinghamského paláce nás nepustili," smějí se producenti.

Logan Lerman bude nejmladším D´Artagnanem v historii filmových mušketýrů. "Poprvé jsme věrní knižní předloze," říká k tomu pyšně režisér. A to je prý jen jedna z novot, kterou jeho film přinese.

Natáčí si v německém Bambergu, dalšími plánovanými lokacemi jsou Mnichov, filmová studia Babelsberg, zámek Herrenchiemsee a také skvostná Rezidence Würzburg v Bavorsku, kterou si všichni herci velmi oblíbili už před začátkem prací.

"Těším se na práci v Mnichově. Roli Rocheforta jsem vzal vlastně hlavně kvůli tomu, že mám otestovat piva na Oktoberfestu," vtipkuje herec, kterého známe hlavně jako zloducha z posledních bondovek.

!Kopíruj se zdrojem!

*Happy Halloween!*

31. října 2010 v 11:30 *Diary*
Halloween
Lidičkovééé..:)
Nevím jestli ho slavíte nebo ne, ale stejně přeju šťastnýho, ale strašidelnýho Halloweena, protože já osobě ho rozhodně slavím a miluju tenhle převažně americký svátek..:)

♥Daughter Of Poseidon♥*28/10/10*

28. října 2010 v 15:09 *Diary*
Logan Lerman

Ahoj, lidičkové..:)
O Loganovi není nic nového, tak vás budu otravovat aspoň svýma kecama..xD Z úterý na středu jsem spala u kámošky ještě s dalšími šesti lidmi, mezi kterými byl i můj milý...ach to byla noc..xD No ale teď jsem nemocná, tvrdím, že mě nakazil Danek, ale ON zase tvrdí, že jsem ho nakazila já..což samozřejmě není pravda.xD Tak teď tady jen tak polehávám a těším se na pátek..juhu, to zase budu s NÍM! xD Zamilovaní lidi jsou děsně otravní..xDD Ale tak snad to se mnou vydržíte a nebudete jako moje dobrá kámoška..děsně prudérní..někdy mám u ní pocit, že mi to ani nepřeje, i když má taky svůj vztah, ale nejspíš už to není ono jako před dvěma lety, ale za to já přece nemůžu, že jim to nevychází nebo jak to mezi sebou teď vlastně mají..xD No jinak jsem vás všechny oběhla, i když ne všude jsem nechala komentář..musíte mi věřit, že jsem tam byla! xD

♥Daughter Of Poseidon♥Teen Titans Fancast

26. října 2010 v 15:02 News
Na webových stránkách Comic Book Movie opět zvolili Logana pro roli ve filmu komiksové adaptace, tentokrát v Teen Titans. Tady se můžete podívat na další vybrané herce pro různé postavy.

"Logan byl TÉMĚŘ Spidermanem, a právě když jsem se těšil jako dítě, nevybrali ho. Takže říkám, dejme mu šanci v roli Superboye."

•Kopíruj se zdrojem•


Award 0.3

23. října 2010 v 12:09 *Awards*
Diplomek za guess what, děkuju moc, je krásný..:)
tipovačka

Logan Lerman In Berlin

21. října 2010 v 19:40 *Videos*
Zase nějaké totally weird fans, které si počkaly na Logana, aby se jim evidentně podepsal..Chudák vypadal trochu vyjukaně..xD Ale milý jako vždy..xD


!Kopíruj se zdrojem!

Logan In Kuchi, Berlin

19. října 2010 v 16:11 Candids 2010
New/old momentky Logana, který byl na večeři v restauraci Kuchi v Berlíně..:)
Má tam dlouhé vlasy, takže tentokrát Sm!ley asi moc nepotěším..xD
A je to foceno 12.10..:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

!Kopíruj se zdrojem!