*Diary*

Kontrola Affiliates!

7. října 2014 v 22:12

Už je to hodně dávno, co jsem vás naposledy kontrolovala a myslím, že je vhodná chvíle to zopakovat, abych si byla jistá, kdo sem opravdu chodí a kdo ne. Prosím, ať se zapíši tí, co jsou opravdu aktivní a mají vážně zájem být se mnou spřátelení. Pochopím, když se někdo nezapíše. Kontrola bude trvat týden, takže další úterý to pěkně vyhodnotím a bude nový list. :)

• NICK
• WEB
• ZAMĚŘENÍ WEBU

♠♠

Explanation.

26. července 2014 v 14:55

Ahoj, ahoj. Dlouho jsem tu nebyla, nenapsala hiatus, bylo to tu prostě mrtvé a já si myslím, že je správné napsat alespoň vysvětlení, proč to tak bylo. Nejdřív nebyly novinky a já většinou neobíhám, když nic nepřidám na blog. Měla jsem pořád přístup k pc, takže by bylo hloupé psát nějaký hiatus a teď poslední týden jsem strávila v nemocnici kvůli ledvinám. Takže tímto bych se vlastně chtěla omluvit za neaktivitu a za to, že jsem neobíhala, ale myslím, že se to nakonec přežije. A teď se jdu vrhnout na to obíhání, abyste na mě a tenhle blog nezanevřeli, protože to by si rozhodně Logan nezasloužil. Taky [pokud sem dojdete] se nezapomeňte podívat na novinky níže! :D

Love ya
*Daughter of Poseidon

Kontrola Affiliates!

11. dubna 2014 v 12:00


A je tu další kontrola, co máte jistě tak rádi na jakémkoliv blogu. Já tedy rozhodně ano a hlavně, když si ji nevšimnu. Všichni víte o co jde, říkám to tu asi pokaždé. Kdo chce zůstat spřátelený, prosím, aby se zapsal, ostatní automaticky mažu. Každá kontrola u mě trvá týden, to podle mě stačí, protože je jasné, že když se tu neukážete ani jednou za týden, nemá cenu si vás nechávat. Samozřejmě nepočítám hiatusi, zase tak drná nejsem. :D

*Nick
*Web
*Zaměření

♠♠

KONTROLA AFFILIATES!

7. února 2014 v 18:50

Je tu únor, tedy už asi týden..no..chci udělat další kontrolu affs, abych si ověřila, kdo sem ještě chodí a hlavně, kdo chce zůstat stále spřátelený. Nebudu to víc okecávát, kdo bude chtít zůstat, ať se prostě zapíše, však to znáte. :)

*NICK
*BLOG
*ZAMĚŘÍNÍ BLOGU

♠♠

2. Kolo SONB! :)

25. ledna 2014 v 17:20

Dostala jsem se s Loganem do 2. kola SONB, tak bych chtěla opět poprosit o hlasy pro nás dva! Tedy, prosím, hlasujte pro Logana, děkuju. :)

♠♠

Happy Birthday, Logan!

19. ledna 2014 v 13:11

Logan dnes slaví 22. narozeniny! Tím mu přeji všechno nejlepší, hlavně tedy to zdraví a doufám, že ho uvidíme ještě v mnoha a mnoha dobrých filmech! :)

♠♠

SONC :)

17. ledna 2014 v 20:31

Přihlásila jsem se do soutěže o nejlepší celebritu. Málem jsem na to zapomněla. Samozřejmě jsem se přihlásila s Loganem, takže vás prosím o hlas pro něj. Děkuju. :)

♠♠

Merry Christmas!

24. prosince 2013 v 0:01

MERRY CHRISTMAS!

♥♥

KONTROLA AFFS!

1. října 2013 v 9:14
A máme tu další kontrolu affs ať jsem si jistá, kdo se mnou chce nadále "kamarádit"..:D
Doufám, že se vás zapíše co nejvíc..:P
Jinak asi víte co máte dělat..:D

*Blog

*Nick

♠♠

KONTROLA AFFS!

5. srpna 2013 v 9:18
Hahaa! Mám tu pro vás další kontrolu affs. Není vás moc, takže čekám, že se zapíšete všichni, jinak vás přijdu pokousat asi. :D No pokud jste se nezalekli a chtěli byste dál zůstat spřátelení, prosím zapište se. :)

*NICK
*BLOG
 
 

Reklama